Často kladené otázky

Jaký je rozdíl mezi diářem a náplní a jak jsou velké?

Diář je svázaný do kroužkové vazby s pevnou průhlednou plastovou fólií, která diář chrání. Náplň do diáře je nesvázaná a neobsahuje pevnou průhlednou fólii. Náplň si můžeš nechat svázat, nebo nadírkovat podle tvého diáře. Hodí se pro diáře typu Filifax, Dokibook, Kikki.k, Carpe Diem, atd. Diáře i náplně jsou v klasickém rozměru A5 (15×21 cm) a A6 (10×15 cm).

Potřebuji společně s diářem koupit i onu náplň?

Ne, do svázaného diáře diáře již není potřeba dokupovat náplň.

Jaký je rozdíl mezi diářem a diářem Klasik?

Hlavním rozdílem je, že diář obsahuje řádkový týdenní přehled na jedné straně a na straně druhé tzv. „to-do“ stránku. Diář klasik má týdenní přehled udělaný úplně jinak – dny ve sloupku s řádky.

porovnani

Diář, který jsem chtěla, je vyprodaný. Co mám dělat?

Diáře budu nechávat pravidelně dotiskávat a to až do konce ledna. Neboj se mi ozvat a o diář si napsat. Další naskladnění vyprodaných diářů je naplánováno na sobotu 26.11. ve 20:00!

Bude v designu AQUARELLE také diáře ve velikosti A6?

Nebude. Grafika na stránkách totiž zasahuje dost do obsahu a kdyby se to celé změnšilo na A6, zbylo by opravdu málo místa na psaní poznámek.

Budou gumičky na diář, aby se mi v kabelce neotevřel?

Ano! Naskladněny budou v sobotu 26.11. ve 20:00 a cema jedné gumičky bude 59 Kč! Gumičky budou k dostání ve třech barvách – černá, světle šedá a ibalginově růžová. Pro diáře ve velikosti A5 budou dostupné dvě verze gumiček s poutkem na tužku – na šířku a výšku. Pro diáře ve velikosti A6 bude pouze varianta na výšku také s poutkem na tužku.

Kdy bude moje objednávka odeslaná?

Objednávky odesílám pouze v pátek a to pouze zaplacené objednávky do čtvrtka 22:00. Jindy během týdne to v 90% případů není možné – dojíždím každý den do práce a vracím se až večer, kdy má pošta zavřeno.

Jak bude vypadat doručování v prosinci?

Poslední předvánoční expedice proběhne v pátek 16. 12. 2016. Budeš-li chtít objednávku zaslat i po tomto datu, neručím za dodání do Vánoc.

Nepřišlo mi potvrzení o zaplacení objednávky. Co s tím?

Nejdřív zkontroluj složku SPAM a pokud ani tam není email, s informací, že se objednávka vyřizuje, ozvi se mi.

Co znamená „místní vyzvednutí“?

Diáře je možné po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Nymburce – ve všední dny 19h – 21h, o víkendu od 14h do 21h.

Rezervace zboží

Objednané zboží Ti bude rezervováno po dobu 14 dní. Pokud nepřijde platba do 10ti dnů od objednání, pošlu Ti upomínku o nezaplacení s termínem, do kdy bude tvoje objednávka platná. Po tomto datu objednávku automaticky a bez další výzvy stornuji.