Často kladené otázky

Jaký je rozdíl mezi diářem a náplní a jak jsou velké?

Diář je svázaný do kroužkové vazby s pevnou průhlednou plastovou fólií, která diář chrání. Náplň do diáře je nesvázaná a neobsahuje pevnou průhlednou fólii. Náplň si můžeš nechat svázat, nebo nadírkovat podle tvého diáře. Hodí se pro diáře typu Filifax, Dokibook, Kikki.k, Carpe Diem, atd. Diáře i náplně jsou v klasickém rozměru A5 (15×21 cm) a A6 (10×15 cm).

Potřebuji společně s diářem koupit i onu náplň?

Ne, do svázaného diáře již není potřeba dokupovat náplň.

Jaký je rozdíl mezi diářem a diářem Klasik?

Hlavním rozdílem je, že diář obsahuje řádkový týdenní přehled na jedné straně a na straně druhé tzv. „to-do“ stránku. Diář klasik má týdenní přehled udělaný úplně jinak – dny ve sloupku s řádky.

porovnani

Diář, který jsem chtěla, je vyprodaný. Co mám dělat?

Studentské diáře budou naposledy naskladněny 2.9. 2017 ve 20:00 a jedná se o poslední dotisk, jelikož jsou diáře od září. Klasické diáře na rok 2018 budou k dispozici jako předobjednávka začátkem října 2017. Budu je nechávat pravidelně dotiskávat a to až do konce ledna 2018.

Budou diáře také ve velikosti A6?

Studentské bohužel ve velikosti A6 nebudou, ale klasické ano.

 

Kdy bude moje objednávka odeslaná?

Objednávky odesílám pouze v pátek a to pouze zaplacené objednávky do čtvrtka 22:00. Jindy během týdne to v 90% případů není možné – dojíždím každý den do práce a vracím se až večer, kdy má pošta zavřeno.

Jak bude vypadat doručování v prosinci?

Poslední předvánoční expedice proběhne v pátek 15. 12. 2017. Budeš-li chtít objednávku zaslat i po tomto datu, neručím za dodání do Vánoc.

Nepřišlo mi potvrzení o zaplacení objednávky. Co s tím?

Nejdřív zkontroluj složku SPAM a pokud ani tam není email, s informací, že se objednávka vyřizuje, ozvi se mi.

Co znamená „místní vyzvednutí“?

Diáře je možné po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Nymburce.

Rezervace zboží

Objednané zboží Ti bude rezervováno po dobu 14 dní. Pokud nepřijde platba do 10ti dnů od objednání, pošlu Ti upomínku o nezaplacení s termínem, do kdy bude tvoje objednávka platná. Po tomto datu objednávku automaticky a bez další výzvy stornuji.