Často kladené otázky

Doprava a platba

Kdy bude moje objednávka odeslaná?

Objednávky odesílám pouze ve středu a to pouze zaplacené objednávky do úterý 20:00.

Jak bude vypadat doručování v prosinci?

Poslední předvánoční expedice s garancí doručení do Vánoc proběhne v pondělí 16. 12. 2019.  Poslední expedice pro rok 2019 je naplánovaná na pátek 20. 12. 2019 u těchto balíčku už neručím za dodání do Vánoc.

Nepřišlo mi potvrzení o zaplacení objednávky.

Můj eshop potvrzení o zaplacení neodesílá. Přijde ti pouze potvrzení objednávky a poté až potvrzení, že tvá objednávka byla odeslaná.

Co znamená “osobní odběr”?

Objednávky je možné po předchozí domluvě vyzvednout v Nymburce.

Rezervace zboží

Objednané zboží Ti bude rezervováno po dobu 14 dní. Pokud nepřijde platba do 7 dní od objednání, pošlu Ti upomínku o nezaplacení s termínem, do kdy bude tvoje objednávka platná. Po tomto datu objednávku automaticky a bez další výzvy stornuji.

Kolik zaplatím za poštovné a balné?

Malé objednávky odesílám Českou Poštou jako doporučené psaní (RR) za 70 Kč a velké objednávky a objednávky se scrapbookovými papíry, balíčky kolekcí či plánovači na stůl odesílám jako doporučený balíček (BA) za 90 Kč.

Nově jsem přidala i Zásilkovnu! Doručení na českou pobočku je za 80 Kč a na slovenskou za 120 Kč.

Objednávky nad 1 500 Kč mají poštovné ZDARMA.

V každé objednávce tě čeká malý dárek.

 

Diáře

Jaký je rozdíl mezi diářem a náplní a jak jsou velké?

Diář je svázaný do kroužkové vazby s pevnou průhlednou plastovou fólií, která diář chrání. Náplň do diáře je nesvázaná a neobsahuje pevnou průhlednou fólii. Náplň si můžeš nechat svázat, nebo nadírkovat podle tvého diáře. Hodí se pro diáře typu Heidi Swapp, Filofax, Dokibook, Kikki.k, Carpe Diem, atd. Diáře i náplně jsou v klasickém rozměru A5 (15×21 cm) a A6 (10×15 cm).

Potřebuji společně s diářem koupit i onu náplň?

Ne, do svázaného diáře již není potřeba dokupovat náplň.

Jaký je rozdíl mezi diáři?

To Do – týden je rozdělen na dvě plánovací stránky. Na jedné plánuješ do řádku pro dané dny a na druhé plánuješ do příslušných seznamů úkolů pro celý týden.
Klasik – plánuješ do sloupečků pod příslušné dny.
Rodinný – týden obsahuje místo pro zapsání seznamu (třeba nákupu), ty si plánuješ na levé stránce do řádků a prázdné boxíky jsou pro členy tvé rodiny! Tento diář se dá použít i jinak. Místo členů rodiny si můžeš dopsat práci, školu, koníček, blog, youtube … prostě cokoliv.
Studentský – týden je rozdělen stejně jako v případě diáře To Do, ale ten studentský obsahuje jiné seznamy úkolů.

Diář, který jsem chtěla, je vyprodaný. Co mám dělat?

Po vyprodání datovaných diářů pro rok 2019 už nebude objednán dotisk. K dispozici budou pouze nedatované diáře. Ty budou k zakoupení do konce dubna nebo do vyprodání zásob. Poté se můžeš těšit na nové designy diářů!

Jak probíhá předobjednávka diářů?

Na eshopu máš možnost si diář předobjednat za zvýhodněnou cenu a také budeš mít jistotu, že na tebe vyjde. Navíc budeš mezi prvními, komu diář dorazí. Předobjednávka je otevřená přibližně měsíc. Poté pošlu data do tiskárny a za dva až tři týdny jsou diáře hotové a já ti ho pošlu. Poté diáře naskladnuji na eshop za normální cenu.

Předobjednávka studentské diáře – květen/červen
Předobjednávka diáře 2020 – srpen/září