Často kladené otázky

Jaký je rozdíl mezi diářem a náplní a jak jsou velké?

Diář je svázaný do kroužkové vazby s pevnou průhlednou plastovou fólií, která diář chrání. Náplň do diáře je nesvázaná a neobsahuje pevnou průhlednou fólii. Náplň si můžeš nechat svázat, nebo nadírkovat podle tvého diáře. Hodí se pro diáře typu Heidi Swapp, Filofax, Dokibook, Kikki.k, Carpe Diem, atd. Diáře i náplně jsou v klasickém rozměru A5 (15×21 cm) a A6 (10×15 cm).

Potřebuji společně s diářem koupit i onu náplň?

Ne, do svázaného diáře již není potřeba dokupovat náplň.

Jaký je rozdíl mezi diářem a diářem Klasik?

Hlavním rozdílem je, že diář obsahuje řádkový týdenní přehled na jedné straně a na straně druhé tzv. “to-do” stránku. Diář klasik má týdenní přehled udělaný úplně jinak – dny ve sloupku s řádky.

porovnani

Diář, který jsem chtěla, je vyprodaný. Co mám dělat?

Pokud se vyprodají diáře pro rok 2018, už je dotiskávat nebudu. K dispozici budou pouze nedatované diáře. Ty budou k zakoupení do konce dubna nebo do vyprodání zásob. Poté se můžeš těšit na nové designy diářů!

Budou diáře také ve velikosti A6?

Ano! Ale jen ve verzi “to do”, tzn. se stránkou s úkoly. Pro rok 2019 budou i pro studenty!

Kdy bude moje objednávka odeslaná?

Objednávky odesílám pouze ve středu a to pouze zaplacené objednávky do úterý 20:00. Jindy během týdne to v 90% případů není možné – dojíždím každý den do práce a vracím se až večer, kdy má pošta zavřeno.

Jak bude vypadat doručování v prosinci?

Poslední předvánoční expedice proběhne v pátek 14. 12. 2018. Budeš-li chtít objednávku zaslat i po tomto datu, neručím za dodání do Vánoc. Poslední odesílání pro rok 2018 je naplánováno na středu 19. 12. 2018.

Nepřišlo mi potvrzení o zaplacení objednávky. Co s tím?

Nejdřív zkontroluj složku SPAM a pokud ani tam není email, s informací, že se objednávka vyřizuje, ozvi se mi.

Co znamená “místní vyzvednutí”?

Diáře je možné po předchozí domluvě vyzvednout osobně v Nymburce.

Rezervace zboží

Objednané zboží Ti bude rezervováno po dobu 14 dní. Pokud nepřijde platba do 7 dní od objednání, pošlu Ti upomínku o nezaplacení s termínem, do kdy bude tvoje objednávka platná. Po tomto datu objednávku automaticky a bez další výzvy stornuji.

Kolik zaplatím za poštovné a balné?

Malé objednávky odesílám Českou Poštou jako doporučené psaní za 70 Kč a velké objednávky a objednávky se scrapbookovými papíry, balíčky kolekcí či plánovači na stůl odesílám jako balík do ruky za 120 Kč. Nově jsem přidala i Zásilkovnu, která stojí taktéž 70 Kč. V ceně je zahrnuto poštovné, balné a cesta na poštu/Zásilkovnu. Objednávky nad 1 500 Kč mají poštovné ZDARMA.

V každé objednávce tě čeká malý dárek.