Publikováno

NOVINKY // Diářový průvodce

Jelikož toho bude v předobjednávkách opravdu mnoho, chtěla bych ti nákup nějak usnadnit a proto jsem dala dohromady tohoto průvodce. Něco málo už ses mohla dočíst v těchto Často kladených otázkách.

PŘEDOBJEDNÁVKA

Předobjednávka probíhá tak, že nyní si diář objednáš a zaplatíš. Po uzavření předobjednávky, která trvá do 28. 10. 2018, pošlu diáře na tisk a v první polovině listopadu bude tvůj diář, společně s dárečkem, odeslán. Na eshop diáře naskladním až po tom, co odešlu předobjednané diáře. To znamená, že diář budeš mít doma dřív než ti, co si ho objednají v listopadu! Přesný datum odeslaní diářů se dozvíš tady na eshopu, na facebooku a na instagramu.

 

MOTIVY

Pro letošní rok jsem si pro vás připravila 4 motivy – Flower, Mint, Heart a Watercolor.

 

DIÁŘ NEBO NÁPLŇ?

Diář je svázaný do kroužkové vazby s pevnou průhlednou plastovou fólií, která diář chrání. Náplň do diáře je nesvázaná, nenadírkovaná a neobsahuje pevnou průhlednou fólii. Náplň si můžeš nechat svázat, nebo sama nadírkovat podle tvého diáře. Hodí se pro diáře typu Filifax, Dokibook, Kikki.k, Carpe Diem, atd. Diáře i náplně jsou v klasickém rozměru A5 (15×21 cm) a A6 (10×15 cm). Do svázaného diáře již není potřeba dokupovat náplň.

ilustrační fotografie loňského diáře a náplně 

VELIKOSTI

Stejně jako loni jsou dostupné velikosti A5 i A6.

DRUHY

Dostupné jsou 3 druhy diářů – Diáře 2018 (tzv. “to do”), Diář 2018 KLASIK a Nedatovaný diář. U velikosti A6 je dostupný pouze pouze druh “to do”. Hlavním rozdílem mezi diáři je, že “Diář 2018” obsahuje řádkový týdenní přehled na jedné straně a na straně druhé tzv. “to-do” stránku. “Diář 2018 KLASIK” má týdenní přehled udělaný úplně jinak – dny ve sloupku s řádky. Nedatovaný diář vypadá stejně jako Diáře 2018, ale chybí mu kalendárium.

Diář 2018 (“to do”) Diář 2018 KLASIK Nedatovaný diář (“to do”)

SAMOLEPKY

Tvůj diář nemusí být nudný. Díky samolepkám do diáře můžeš mít každý týden v jiné barvě!

ikonka

Barbora
Váš-kreativní-svět.cz

Napsat komentář