Publikováno

NOVINKY // Gumičky na diáře, sešity, samolepky, plánovače, sady a překvapení

Když jsem na konci roku přemýšlela o novinkách na leden, nenapadlo mne, že jich nakonec dám dohromady tolik! Snažila jsem se nové věci sladit do kolekcí a gumičky ladit s diáři na rok 2018 ale také s budoucími na rok 2019!

GUMIČKY NA DIÁŘE

Gumičky jsou sice primárně pro diáře, ale slouží skvěle i pro sešity! Mají praktické poutko na propisku a nebo i tužku. Třeba na tuhle novou! Dostupné jsou pro obě velikosti A5 i A6 (A6 dokonce sedí na Traveler’s notebook velikost) a připravila jsem si pro tebe pět barev!

SEŠITY

Už od mala jsem milovnicí sešitů. Těch prostě není nikdy dost! Připravila jsem tři motivy – skvrny, souhvězdí a kaktusy. Sešity jsou dostupné ve dvou velikostech – A5 (vnitřek má tečkovaný) a Traveler’s notebook (vnitřek má čistý).

SAMOLEPKY

Samolepek do diáře za loňský rok od velkého naskladnění v únoru mnoho nepřibylo a tak je čas přidat nové. Motivy samolepek jsou dva – souhvězdí a kaktusy. Samolepky se podobají těm minulým, ale lehce jsem je upravila a přidala celý aršík ikonek! Samolepky opět najdeš i ve výhodné sadě.

Při uklízení skladu jsem našla také tyto dávno zapomenuté číselné samolepky. Jedná se o doprodej.

NEDATOVANÉ MĚSÍČNÍ PLÁNOVAČE

Potřebuješ si něco rychle zapsat a nemáš čas hledat diář? Mrkni na tyhle plánovače na stůl! Dostupné jsou ve třech motivech. Plánovač jsem udělala nedatovaný, abys mohla začít kdykoliv! Je ve velikosti A4 a listy jsou slepeny z jedné strany lepidlem, takže je po skončení měsíce jednoduše utrhneš. Nebo je můžeš utrhnout a magnetky přidělat na lednici a plán uvidí celá rodina!

PLÁNOVACÍ SADY

Jak jsem psala, snažila jsem se vše dělat do kolekcí. Proto se mi skvěle tvořily i tyto výhodné plánovací sady!  Ale pozor, jedná se pouze o limitovanou edici! Po vyprodání už sady nebudou dostupné.

DIÁŘOVÉ SADY

Na eshopu zbývá pár posledních diářů na rok 2018 a tak pomalu ale jistě se blíží doba nedatovaných diářů. I ty najdeš v diářových sadách!

TUŽKA #naplanujSiZivot

V diáři občas používám na plánování obyčejnou tužku. Na instagramu u fotografií používám hashtag #naplanujSiZivot. Dala jsem tyto dvě věci dohromady a vznikla tato “moje” tužka!

To je z lednových novinek vše. V únoru se můžeš těšit opět na scrapbookovou kolekci.

ikonka

Barbora
Váš-kreativní-svět.cz

Napsat komentář